Výživa dětí podle Tradiční čínské medicíny

Víte, jaká výživa je pro vaše malé dítě ta nejvhodnější?

Vztahový korelát - Vztahy podle Feng Shui

A jak můžeme dětský organismus posílit?

Jednou z nejjednodušších cest je výživa podle konstituce dítěte. K tomu potřebujeme znát přirozené energie dítěte. Přirozené proto, že je dítě dostalo při narození a jsou neměnné. V TCM to nazýváme konstituce.

Podrobněji o konstituci mluvíme v tzv. Astrotypu, ten malé děti do cca 4 let rozděluje na Jinové nebo Jangové. Zda je dítě Jinové (klidné) nebo Jangové (akční), pak přímo souvisí s vhodnou volbou výživy. Princip zdraví a harmonie pak spočívá v respektování přirozených energii dítěte:

N

Děti Jangové již více neohříváme. Výživa i dětský pokoj by měly spíše zklidňovat.

N

Děti Jinové naopak potřebují spíše energie přidávat. Tedy trochu ohřívat. Proto výživa i  dětský pokoj by měly mít více aktivní energie.

Rodiče to dnes mají podstatně těžší než před 30 lety

Rozumím všem rodičům, kteří dodržují všechna pravidla, pokyny lékařů a přesto jejich dítě stále není zdravé. V naší generaci to bylo sice podobné, ale výživa byla nesrovnatelně energeticky hodnotnější. 

Dnes je to složité i v tom, že tlak současné reklamy a farmaceutického průmyslu je mnohem agresivnější.  

Nezabývejme se však nemocemi, ale jejich prevencí. Nejjednodušší cestou je výživa podle TCM. Je to přirozená cesta, která je prověřená již téměř 3500 let. Já osobně to považuji za dostatečný důkaz, že to funguje.

Proč Astrotyp a výživa?

Na východní filozofii je naprosto unikátní, jak vše se vším souvisí. Mé první produkty byly kurzy Feng shui a postupně jsem se naučila další metody, které jsou stále na stejném principu a tím je Teorie 5 prvků. 

Podle mě jsou ale přece jenom nejzajímavější metody ty, které se zabývají analýzou člověka, tzv. Astrotyp. Podrobně analyzuje energie, které nám byly dány do vínku podle data a času narození. Je až neuvěřitelné, co vše se dá z těchto údajů vyčíst. 

Od základní metody, byl už jen malý krůček k výživě podle Astrotypu.

Bonus ZDARMA
Vztahový korelát sourozence

N

A když pochopíte vaše dítě, je ještě dobré k tomu přidat znalost vztahového Korelátu dětí, v případě, že máte děti dvě. Tady vám může pomoci, že budete vědět, které dítě je energeticky silnější a vy pak můžete energie mezi dětmi vyladit do harmonie. Například tomu slabšímu určíte místo na spaní na horní palandě, aby se cítilo silnější. Také pracovní stůl by mělo mít v lepší pozici než dítě dominantní apod.

Znalost této metody vám změní život, protože žít s respektem k našim nejbližším je nesmírně osvobozující.

N

Metoda vám přinese RESPEKT a TOLERANCI, pochopíte dítě, pochopíte sebe, pochopíte okolí.

N

Díky těmto znalostem začnete přirozeně regulovat své chování.

N

Pochopení, že máte doma Inovátora, Vůdce, Konsolidátora, Detailistu, nebo Analytika vám pomůže vybrat vhodné budoucí studium nebo učební obor.

N

Pochopením, že nová etapa po desátém roce věku přináší často velké změny (protože se mění energie), vám pomůže se vyrovnat s pubertou.

N

Pochopení, že energie můžete regulovat v dětském interiéru je osvobozující. Víte, že je ve vašich silách změny ustát, a ještě pomoci k rozvoji dítěte.

N

Dítě pocítí harmonii, protože budete mluvit jeho řečí.

N

Energie dítěte jsou neměnné po celý život, je to jeho potenciál, který dostalo jako dar do vínku při narození. Ten se buď rozvine, když k tomu budou vhodné podmínky, nebo zůstane nevyužitý a promarněný.

N

Jaká změna nastane? ÚLEVA! Jsou to vše „jen“ přírodní zákony, které jste schopni pochopit.

Takovouhle krásnou elektronickou knížku získáte …

N

Získáte 30 stránkovou individuálně psanou studnici informací o svém dítěti.

N

Objevíte informace o svém dítěti, o kterých jste neměla tušení.

N

Zjistíte, jak žít se svým dítětem v harmonii.

V ceně získáte…

N

Publikace “Malá kniha o…”  individuálně zpracovaný Astrotyp na cca 30 stranách A4 (elektronická verze PDF) v ceně 2450Kč.

N

Tabulku sourozeneckého korelátu v ceně 190Kč zdarma.

N

Hodinovou konzultaci v ceně 980Kč zdarma.

Kolik to všechno stojí?

Běžná cena: 288Kč

sleva 10%

Akční cena: 259Kč

Možná vás ještě napadlo…

Za jak dlouho "Malou knihu o …" obdržím?

Obvyklé zpracování trvá od 7-14 dnů. Jedná se o individuálně psanou knihu a její zpracování tedy nějakou chvilku trvá.

Kdy má proběhnout konzultace?

To je na vás, pošlete mi e-mail s navrhovanými termíny. Je ovšem důležité, abyste již měla Astrotyp prostudovaný a odpovídali jsme si na konkrétní otázky. Ty mohou být zaměřené zcela podle vašich představ. Někdo potřebuje více proniknout do logiky samotného Astrotyp, někdo se raději zaměří na další souvislosti, které se mohou týkat například interiéru dítěte.

Co když dítě nemá sourozence?

Pak tento bonus pro vás není určený. Budete mu muset sourozence pořídit 😉.

Mohu se výpočet Astrotypu u vás naučit?

Ano, pořádáme také kurzy výpočet a interpretace Astrotypu. Více se dozvíte na našich stránkách nebo v e-mailu.

Jak souvisí Astrotyp dítěte s jeho pokojíčkem?

Zásadně! Každé dítě má individuální energie, které je důležité harmonizovat s pokojem. Více se dozvíte v našem minikurzu Dětský pokoj nebo při individuální konzultaci.

Pořádáte i kurzy Feng shui?

Ano, kurzy Feng shui pořádám. Ty jsou logicky propojeny s kurzy o člověku. Konkrétně vyučuji metody Astrotyp a Vztahové koreláty.

Rychlý dotaz

Máte nějaké doplňující otázky? Neváhejte se mě zeptat…

Radka Prokůpková

Radka Prokůpková

autorka projektu, lektorka Feng Shui

Jmenuji Radka Prokůpková, jsem lektorkou Metody Astrotyp, která mě osobně přinesla obrovskou úlevu v životě, přestože přišla až v 52 letech. Pochopila jsem svého dyslektika a svou hyperaktivitu. Objevila jsem metodu, která mi dala odpovědi na celoživotní otázky. Tohle mi doma ani ve škole neřekli.

A proto se dnes snažím pomoci rodičům s pochopením jejich dětí a věřím, že do jejich životů díky této metodě přijde mnoho TOLERANCE A POCHOPENÍ. Upřímně bych přála všem rodičům, aby svým dětem rozuměli a mluvili jejich řečí.