Sourozenecký korelát

Rozklíčujte energie vašich dětí a jejich vzájemné působení. Individuálně zpracovaná kniha o vztazích dvou sourozenců.

Vztahový korelát - Vztahy podle Feng Shui

Každé dítě je individualita a podle toho musí rodiče k dětem přistupovat. Další neméně důležitá informace je znalost jejich vztahu, tedy Sourozeneckého korelátu. To je další důležitý krok rodičů k vědomé výchově. Znalost jejich vztahu je totiž zásadní pro harmonii v rodině a rozdílném přístupu k dětem.

Z čeho vychází Sourozenecký korelát?

Jedná se o metodu, která vychází z čínské kosmologie, stejně jako Feng Shui, Tradiční čínská medicína, cvičení Čchi Kung… Všechny tyto metody, včetně Sourozeneckého korelátu, vychází ze stejného základu, a to z „Teorie pěti prvků“ a třech zákonů, které mezi těmito prvky působí. Prvky mohou být mezi sebou v harmonii, nebo naopak v disharmonii. 

To je důvod, proč si některé děti tak rozumí a jiné mají neustálé spory. Vztahy dětí mohou být jak harmonické, tak i disharmonické. Opět se jedná o přírodní zákony, které se dají rozklíčovat a díky tomu také pochopit.

Co ze Sourozeneckého korelátu vyčteme?

Každý člověk má v sobě určité energie, které mu byly „dány do vínku“ při narození (jsou to tzv. přirozené energie). Tyto energie jsou neměnné a dítě s nimi disponuje po celý život.

Když vedle sebe postavíme dva „shluky“ dětských energií, tedy dva sourozence, začnou na sebe vzájemně působit. Této interakci říkáme Sourozenecký korelát.

Vidíme, jak na sebe budou děti působit, jak se budou navzájem ovlivňovat, na jaké úrovni se mohou posilovat nebo také vyčerpávat. Vidíme, kde mohou hrozit konflikty, a jak je jim možné předejít.

Konkrétní příklad Vztahového korelátu dvou dětí, Elišky a Kubíčka

N

První, co lze vyčíst, je skutečnost, že Eliška je energeticky silnější, přestože je mladší.

N

Z hlediska přirozené tradice a přirozené hierarchie, kdy starší dítě by mělo být alespoň o něco málo energeticky silnější než mladší, je vztah obráceně. To se projeví ve slabých vztahových chvílích a často to bude hodně patrné před okolím.

N

Ten, který je v Sourozeneckém korelátu energeticky silnější, tak určuje, jak se bude vztah vyvíjet. Dá se říci, že Eliška bude sourozenecký vztah řídit a určovat jeho priority.

Co se díky znalosti metody Sourozenecký korelát změní ve vašem životě?

N

Znalost rozdílných energií dětí přinese pochopení rodičům a vnese do rodiny harmonii.

N

Znalost, kdo je ve vztahu energeticky silnější, je u starších dětí zásadní pro toho silnějšího. Ten musí ubrat a vědomě dát prostor tomu slabšímu.

N

Znalost konfliktních energií pomůže rodičům eliminovat problémy. Nejjednodušší je úprava interiéru ve prospěch slabšího pomocí Feng Shui.

N

Znalost energií, které se týkají fyzické síly, jsou důležité hlavně při nemoci, pak je potřeba děti fyzicky oddělit.

N

Mezi dětmi mohou být dva základní vztahy.

N

Vztah může být až obdivuhodně harmonický, děti se budou celý život maximálně podporovat. Můžeme ho přirovnat ke vztahu mateřskému.

N

Druhý vztah je o osobním růstu obou dětí a kultivování jejich potenciálu. Můžeme ho přirovnat ke vztahu mentorskému.

N

Žádný ze vztahů není dobře ani špatně. Jenom je dobré ho znát a přizpůsobit tomu chování rodičů.

Největší chyba rodičů je, když děti mezi sebou srovnávají.

Takovouhle krásnou elektronickou knížku získáte …

N

Získáte 20 stránkovou individuálně psanou studnici informací o svém dítěti.

N

Objevíte informace o kterých jste neměli zatím tušení.

N

Zjistíte, jak vyrovnat energie vašich dětí do harmonie.

V ceně získáte…

N

Publikace “Sourozenecký korelát …”  individuálně zpracovaný Korelát na cca 20 stranách A4 (elektronická verze PDF) v ceně 2450Kč.

N

Hodinovou konzultaci v ceně 980Kč zdarma.

Kolik to všechno stojí?

Běžná cena: 3430Kč

sleva 10%

Akční cena: 3087Kč

Možná vás ještě napadlo…

Za jak dlouho "Sourozenecký korelát" obdržím?

Obvyklé zpracování trvá od 7-14 dnů. Jedná se o individuálně psanou knihu a její zpracování tedy nějakou chvilku trvá.

Připravujeme dětský pokoj pro dvě děti. Můžete nám poradit jak na to?

Zde se opravdu velmi hodí znát Sourozenecký korelát dětí. Vystačíme si se základní informací, které dítě je energeticky silnější a které slabší. Podle toho potom navrhujeme pokojíček podle metody 5 zvířat. Důležité je, že pokojíček má 3 zóny: spaní, učení a hraní. Nejdříve umístíte postele, ten slabší bude mít tzv. královskou pozici, tedy to nejlepší místo v pokojíčku. Na spaní je všeobecně vhodné dát energie Země nebo Vody. Když budou mít děti palandy, bude na horní palandě dítě slabší, a to proto, aby se jejich energie vyrovnaly. V dalším kroku umístíte pracovní stůl, budete postupovat stejně. Důležité je, aby dítě vidělo na vchodové dveře a stůl byl v klidných barvách, které podporují koncentraci. Hrací zóna je pak vhodná v energii Dřeva a Ohně

Manžel má se synem chladný vztah, můžu pro ně něco udělat?

Velice často se stává, že mají rodiče s dětmi stejné energie. Bohužel stejné se nepřitahuje. U takových jedinců je vhodné, aby se scházeli v širší rodině. Podvědomě se jedná o pocit, kdy tito lidé nechápou proč by vedle sebe měli být. Mají pocit, že jeden druhému „leze do zelí“, protože to, co umím já, on umí taky. Je to podvědomé a moc se s tím nedá dělat. Často se rádi vidí, ale jenom na krátký okamžik.

Starší dítě je často nemocné, mladší vůbec, může to mít nějakou souvislost?

Na to je odpověď, s tak málo vstupními informacemi velmi ošemetná. Ale Sourozenecký korelát by nám mohl pomoci, vyloučit tuto alternativu. Je skutečně pravdou, že někteří lidé nám zcela nevědomky energii ubírají. Obzvláště, když sdílí prostor spolu v noci. Na jejich obhajobu to není vědomé.

Rychlý dotaz

Máte nějaké doplňující otázky? Neváhejte se mě zeptat…

Radka Prokůpková

Radka Prokůpková

autorka projektu, lektorka Feng Shui

Jmenuji Radka Prokůpková, jsem lektorkou Metody Astrotyp, která mě osobně přinesla obrovskou úlevu v životě, přestože přišla až v 52 letech. Pochopila jsem svého dyslektika a svou hyperaktivitu. Objevila jsem metodu, která mi dala odpovědi na celoživotní otázky. Tohle mi doma ani ve škole neřekli.

A proto se dnes snažím pomoci rodičům s pochopením jejich dětí a věřím, že do jejich životů díky této metodě přijde mnoho TOLERANCE A POCHOPENÍ. Upřímně bych přála všem rodičům, aby svým dětem rozuměli a mluvili jejich řečí.