Kalendář energií 2023

Poznejte jak efektivně pracovat s energiemi roku 2023 podle Feng Shui. Návod na určení vašich příznivých měsíců v roce (každý to má jinak).

Vztahový korelát - Vztahy podle Feng Shui

Většina z vás již kalendář nebo diář má a nějakým způsobem s ním pracuje. Ale velmi často slyším, jak vám např. vrtá hlavou, proč se energie střídají v nějakém jiném pořadí, než jsme se v teorii Pěti prvků učili. Ptáte se, proč jsou tam ještě další zvířata, pochybujete, že jste v kurzu dobře teorii 5 prvků pochopili. To vás rozhodí a přestáváte důvěřovat, že je vše dobře spočítané. Nahoře je uprostřed nějaké číslo ale co sakra znamená 😊

Problém je v tom, že kalendáře, které znáte, jsou koncipovány jako doplněk ke kurzu Astrotyp. Ten je ale určen již pokročilým studentům Feng shui, kteří umí vypočítat všechny řádky Astrotypu. Ale každý z vás kurz nestudoval, a proto z kalendáře nemůžete mít komplexní užitek. Dovolte nám tedy, abychom vám představili kalendář, ke kterému dostanete také vysvětlení. Věřím, že se nám podaří vás provést všemi souvislostmi tak, aby práce s kalendářem byla vaši denní součástí a dělalo vám radost s kalendářem pracovat.

Návod ke kalendáři

N

Řešení spočívá v tom, že budete mít podrobný návod, jak s kalendářem pracovat. Proto jsme se rozhodli, že vytvoříme Kalendář energií 2023 a to v on-line podobě, aby mohl být vaším pomocníkem denně v mobilu nebo na PC.

N

Abyste ho dokázali efektivně využít zpracovali jsme písemnou prezentaci s teoretickou i praktickou částí. A abychom měli jistotu, že si opravdu odnesete maximum natočili jsme video návod.

N

Objasňujeme souvislosti v ještě širší rovině. Díky návodům můžete získané informace hned aplikovat v praxi, aniž byste studovali celý kurz Výpočet a interpretace Astrotypu.

Příklad využití v praxi

Ke zpracování kalendáře mne inspirovala moje konkrétní zkušenost. O tu se s vámi ráda podělím, žádná esoterika, ale praktické využití. 

Chtěla jsem prodat byt, byl říjen, když jsem se k tomu rozhodla. Ale podle energií, se kterými jsem již v té době uměla pracovat, mi bylo jasné, že to není pro mě vhodná doba. Pro někoho, naopak, by to vhodná doba byla a v tom je to kouzlo, pochopit, jak energie fungují.

Upřímně, stálo mi nějaké úsilí počkat na ten můj čas. Ale co to bylo proti Karlu IV., ten čekal 13 let než položil základní kámen Karlovu mostu 😊 Proto jsem 4 měsíce nedělala nic, neoslovila realitku, prostě nic. Teprve když nastala sezona, která mě podporuje oslovila jsem realitní makléřku. To bylo úterý, v pátek byla první a jediná prohlídka, klientka udělala druhý den rezervaci a do 14 dnů bylo vše vyřízené. 

Příběh má dokonce ještě happyend. Nová majitelka chtěla ode mne koupit veškeré vybavení (byt byl zařízen podle Feng shui) a já nemusela vůbec nic stěhovat. Mohla jsem začít jinde a znovu, aniž bych sebou táhla cokoliv z minulosti. Každý Feng shuista vám potvrdí, že je to ideální stav.

Jak kalendář energií 2023 vypadá?

Základ je ve výpočtu Astrotypu. Vy ale nemusíte studovat celý kurz Výpočet a interpretace Astrotypu za 4200, jenom proto, abyste mohli pracovat s kalendářem. 

 Samozřejmě kdo výpočet zná, má výhodu a může se ponořit do dalších souvislostí. Kdo nic o Astrotypu neví, tak se vše dozví ve videonávodu, kde si vše vysvětlíme.

Kalendář se skládá celkem ze čtyř částí:

N

Samotný Kalendář energií 2023 on-line. Velkou výhodou je, že ho můžete mít v mobilu i na PC a hned si zkontrolovat, jaký konkrétní den, měsíc nebo sezóna právě je. Stažení v PDF je možné jak celý rok, tak jednotlivé měsíce.

N

Tištěný Kalendář energií 2023. Praktický tištěný kalendář, který si pověsíte doma nebo v pracovně na zeď a můžete s ním hned aktivně začít pracovat.

N

Písemná prezentace: Jak efektivně pracovat s Kalendářem energií 2023

N

Video návod: Jak efektivně pracovat s Kalendářem energií 2023

Bonus Kalendář energií 2022

N

 Bonus navíc: Při zakoupení kalendáře na rok 2023 získáte navíc bonus Kalendář pro rok 2022 od září do konce roku. Budete tak moct s kalendářem a plánováním začít hned.

Cílem je, abyste si i vy mohli významné situace příštího roku plánovat podle klíče, který je unikátní právě a jenom pro vás. Odvíjí se totiž od energií, které jste dostaly při narození do vínku a jsou pro vás přirozené. My toho pouze využijeme a sladíme energie roku právě s vašimi konkrétními energiemi. To spočívá v tom, že určíme vaše nejlepší období v roce, s vysvětlením, proč je to právě tento čas.

Dále si řekneme, jak tuto dobu můžete co nejefektivněji využít podle záměru, který máte.

Dotkneme se také plánování denních i měsíčních aktivit, opět podle pěti známých prvků jaro, léto, babí léto, podzim a zima.

Znalost této metody vám změní život, protože již budete vědět jak efektivně plánovat svůj čas…

Kolik to všechno stojí?

Elektronická verze…

Kalendář energií 2023

+ bonus Kalendář do konce roku 2022

Elektronická verze PDF (Přečtete ji na všech zařízeních).

Běžná cena: 490Kč

sleva 10%

Akční cena:
441Kč

Tištěná verze…

Kalendář energií 2023

Tištěná verze (velikost A4) k pověšení na zeď.

Cena:
475Kč

Video návod + prezentace

Praktický návod ve formě video přednášky, včetně písemné prezentace, jak používat kalendář energií.

Běžná cena: 790Kč

sleva 10%

Akční cena:
711Kč

A protože chci, abyste si tenhle fantastický kalendář vyzkoušeli úplně bez rizika, dostanete ode mne navíc:

14 – denní záruku
na vrácení peněz

Když do 14 dnů zjistíte, že vám kalendář nepřinesl žádné nové informace a že pro vás nemá žádný přínos, napište mi, a já vám

vrátím bez otázek všechny peníze zpět.

Možná vás ještě napadlo…

Video návod slouží jenom ke Kalendáři 2023?

Naopak, videonávod je velmi univerzální a můžeme říci, že znalost práce s energii je nadčasová. Prakticky ji můžete využít hned v září 2022, kde jsme na našem Blogu připravili tabulky energií na tento měsíc. Ale stejně tak, když budete znát vaše unikátní období v roce, můžete naplánovat i dlouhodobé aktivity, do jakého roku chcete. Je to proto, že tento váš konkrétní výpočet je pro vás neměnný. Návody můžete aplikovat hned, tedy od dnešního dne až … 🙂

Má smysl si kupovat kalendář, když se do něho nebudu dívat každý den?

Ano i ne. Jestli víte, že si Kalendář koupíte, a podíváte se do něho jenom ten den, tak ne. Ale pokud si “jenom” budete chtít vytipovat zásadní momenty v měsíci nebo roce, tak se vám bude znalost energií pro daný záměr určitě hodit.

Mám udělaný kurz Feng shui v jiné škole, bude pro mne kalendář užitečný?

100% ano, vy už umíte pracovat s Teorií 5 prvků a proto budete velmi dobře vnímat souvislosti. Dokonce si dovoluji tvrdit, že si díky tomu rozšíříte pohled na čínskou kosmologií.

Mám udělaný kurz Výpočet a interpretace Astrotypu, dozvím se ještě něco nového?

Ano i ne:). Celý kalendář je postaven na stejném konceptu. My jsme se v kurzu hodně učili jak se energie projevují u člověka, ale tolik jsme se nevěnovali praktickému využití. Kalendář vám rozkryje další souvislosti mezi časem a člověkem. Věřím, že vás zase posune o krůček dál ve vnímání jinu a jangu a 5 energií.

Nemám udělaný kurz Výpočet a interpretace Astrotypu, pochopím jak s kalendářem pracovat?

Určitě ano, právě proto, že každý nemohl kurz studovat, jsme připravili celý balíček, který má 3 části. Samotný kalendář a návod jak s ním pracovat.

Rychlý dotaz

Máte nějaké doplňující otázky? Neváhejte se mě zeptat…

Radka Prokůpková

Radka Prokůpková

autorka projektu, lektorka Feng Shui

Jmenuji Radka Prokůpková, jsem lektorkou Metody Astrotyp, která mě osobně přinesla obrovskou úlevu v životě, přestože přišla až v 52 letech. Pochopila jsem svého dyslektika a svou hyperaktivitu. Objevila jsem metodu, která mi dala odpovědi na celoživotní otázky. Tohle mi doma ani ve škole neřekli.

A proto se dnes snažím pomoci rodičům s pochopením jejich dětí a věřím, že do jejich životů díky této metodě přijde mnoho TOLERANCE A POCHOPENÍ. Upřímně bych přála všem rodičům, aby svým dětem rozuměli a mluvili jejich řečí.