Jste rodič deváťáka, který se rozhoduje o budoucnosti?

Živá přednáška v Tachově o talentech vašeho dítěte…

Vztahový korelát - Vztahy podle Feng Shui

 Jste rodič teenegera, který si má vybrat své budoucí povolání a nemůžete se rozhodnout které vybrat? Univerzální rada neexistuje. Je ovšem možnost, která vám pomůže identifikovat vrozené talenty vašeho dítěte a díky které bude vaše volba jistější. Poznejte Feng Shui.

Osobnost podle Feng Shui

Některé „děti“ už dlouho vědí jaké je jejich vysněné povolání. Ale pokud teenager vůbec netuší, jaký obor je pro něj nejvhodnější, nabízíme řešení a inspiraci.

Univerzální rada není, ale existují nástroje, které vychází z čínské filozofie, a které nám s identifikováním vrozených talentů mohou významně pomoci. Odpovědi se nachází v rozboru energií, které daný jedinec dostal při narození. Proto říkáme, že má přirozené energie.

Jsou typy, které vynikají v kreativních činnostech a jsou pro ně vhodné obory, které jsou umělecky zaměřené. Zcela jiný výběr bude pro ty, kteří vynikají v precizních a detailních činnostech. Úplně jinými energiemi byli obdařeni analytici.

Tyto vlastnosti nám byly neměnně dány do vínku při narození. Je to potenciál, který ovšem bez jeho znalosti nemusíte vůbec objevit!

Záleží tedy na vhodných podmínkách, zda tyto talenty bude jedinec rozvíjet a kultivovat. Na základě analýzy tzv. Astrotyp, Vám můžeme pomoci tyto vrozené schopnosti definovat a doporučit, jak jejich znalost využít při výběru dalšího směřování dítěte.

Kdy?
Úterý 29.11.2022 17:30

Kde?
Sál MKS Tachov (č.p. 119)

Možná vás ještě napadlo…

Na základě přednášky budu vědět kam mám syna směřovat?

Ano i ne. Budete chápat jak talenty vznikají a jaké jsou jejich typické projevy. Určitě si uvědomíte, že některé talenty u syna umíte rozpoznat. Přednáška ale není primárně zaměřena na každé konkrétní dítě, ale spíše na vysvětlení jaké talenty mohou existovat, jak se projevují a jaké jsou pro ně vhodné obory. Popíšeme si v čem jsou talenty specifické a jaké činnosti jsou pro ně přirozené a proč. Všeobecně rozdělíme talenty podle Teorie pěti prvků, tedy na Dřevo, Oheň, Zemi, Kov a Vodu. Ke každému talentu pak přiřadíme vhodné obory. Když vás přednáška osloví, tak na našich stránkách najdete jednoduchou analýzu zdarma nebo si můžete domluvit konzultaci.

Když dcera má jasno, je pro mě přednáška něčím přínosná?

Věřím, že ano. Protože si budeme povídat i o tom, jak objevený talent rozvíjet a čím ho můžeme podporovat. Také si řekneme, jak se vhodně obléct na zkoušky. Děti se budou potřebovat koncentrovat a to se dá oblečením podpořit.

Naše dítě vůbec neví co chce, Vy mi na přednášce poradíte?

Věřím, že ano. Na konci přednášky budu k dispozici a budu odpovídat na dotazy. Ale nemohu slíbit kompletní analýzu, ta zabere více času. Na přednášce si ujasníte, jak Feng shui talenty určuje a jak se s nimi dá dále pracovat. Odkážu vás na naše stránky, kde máme jednoduchou analýzu zdarma nebo si domluvíme konzultaci, která bude již konkrétní. Společně určíme talenty a vhodné obory.

Dítě je trémista a hodně se bojí zkoušek, o tom asi přednáška nebude,že?

Bude-li v diskuzi zájem, můžeme si vysvětlit co a jak můžeme pro trému udělat. Rozhodně velmi pomůže oblečení. Výběr vhodného místa “ve třídě”, ale také třeba snídaně:).

Můj syn je teprve v sedmé (osmé) třídě, je pro nás přednáška vhodná?

Samozřejmě, přednáška je zaměřena na talenty dětí, které je vhodné rozvíjet. Čím dříve je znáte, tím lépe můžete podmínky pro rozvoj talentů začít aplikovat.

Rychlý dotaz

Máte nějaké doplňující otázky? Neváhejte se mě zeptat…

Přihláška na přednášku

Sem napište své křestní jméno a e-mail, abych s vámi na přednášce počítala…

Kliknutím na tlačítko souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Jste rodič deváťáka, který se rozhoduje o budoucnosti?

Poznejte talent svého dítěte…

Radka Prokůpková

Radka Prokůpková

autorka projektu, lektorka Feng Shui

Jmenuji Radka Prokůpková, jsem lektorkou Metody Astrotyp, která mě osobně přinesla obrovskou úlevu v životě, přestože přišla až v 52 letech. Pochopila jsem svého dyslektika a svou hyperaktivitu. Objevila jsem metodu, která mi dala odpovědi na celoživotní otázky. Tohle mi doma ani ve škole neřekli.

A proto se dnes snažím pomoci rodičům s pochopením jejich dětí a věřím, že do jejich životů díky této metodě přijde mnoho TOLERANCE A POCHOPENÍ. Upřímně bych přála všem rodičům, aby svým dětem rozuměli a mluvili jejich řečí.