Dětský pokoj podle metody 5 zvířat

Co by měl vědět každý rodič, než začne vybavovat dětský pokoj.

Vztahový korelát - Vztahy podle Feng Shui

Víte jak správně uspořádat dětský pokoj?

Dnes jste vy, rodiče, zahlcení takovým množstvím vzorových dětských pokojů včetně kreativního nábytku, že není divu, že jste zmatení a zapomínáte na intuici. Ta spočívá v tom, že interiér potřebujete udělat na míru vašemu dítěti, které má své unikátní potřeby. Designéři se sice mohou přetrhnout, aby vám navrhli originální dětský pokoj, ale pokud vaše dítě neznají, nemohou mít výsledky. Jediným vhodným designérem jste totiž jedině vy sami.

Jenom vy totiž víte, jaké vaše dítě je. Pokud je vaše dítě hyperaktivní, bude potřebovat pokojíček spíše v klidných energiích, aby si vůbec někdy odpočinulo. Nebo naopak, pokud je vaše dítě až příliš klidné, bude potřeba ho trochu rozhýbat k dětské aktivitě. Sami vidíte, že odpovědi znáte pouze vy, rodiče.

Vy jste ten jediný a správný designer dětského pokoje!

Věřím, že informace, které vám v přednášce předám pro vás budou hodnotné. Pochopíte základní principy uspořádání prostoru. Výhodou je, že jsou potom aplikovatelné v každé místnosti.

V této přednášce začneme první konkrétní místností a tou je dětský pokoj. Dá se říci, že je to specifické, protože v prostoru potřebujeme vytvořit 3 zóny, které mají každá jiný typ energie.

Dovolte mi tedy, abych vám pomohla v sobě designera objevit. Představím vám základ metody z Feng shui, tzv. Metodu 5 zvířat.

N

Vysvětlím a názorně vám v přednášce na obrázcích ukážu způsob, kterým potřebné energie v místnosti vytvoříte, podpoříte, anebo naopak utlumíte.

N

Zásadní samozřejmě také bude rozmístění nábytku a jeho dispozice v pokojíčku.

N

Je také velmi vhodné v případě sourozenců zhodnotit, které z dětí je dominantnější, a s tím pak v souvislostech pracovat.

N

Rozdělíme i ten nejmenší pokojíček na tři zóny tak, aby každá zóna měla svoji energii.

Výhodou znalosti Metody 5 zvířat jsou změny v pokojíčku, které vašemu dítěti budou prospívat. Vytvoříte prostředí harmonie v kterém se vaše dítě bude cítit bezpečně.

Přednáška Dětský pokoj podle metody 5 zvířat

N

Metoda 5 zvířat se týká především fyzického těla, zajišťuje pocit fyzického bezpečí a harmonie.

N

Nejdříve dětský pokoj správně umístíme v celé dispozici domu nebo bytu.

N

Následně správně dispozičně umístíme postel (postele), pracovní stůl a hrací zónu.

N

Vysvětlíme si jaké energie musí každá zóna mít (je to důležité, protože se jedná o energie protichůdné).

N

Popíšeme si jak pomocí barev, tvarů nábytku a materiálů vytvoříme v dětské pokoji potřebné energie.

N

V případě, že máte dvě děti, se nejdříve přihlašte na mou konzultaci ZDARMA sourozeneckého korelátu zaměřenou na dětský pokoj, kde spolu probereme ideální postup.

Jak to proběhne?

N

V přednášce si vysvětlíme, krok za krokem, jak budete postupovat. Prostor musí splňovat tři důležité funkce: zóna na spaní, zóna na učení a zóna na hraní. Základem pro toto rozdělení je Teorie pěti prvků.

N

Dostanete ode mne video návod v jehož pozadí je celá prezentace s příklady. Tu si můžete kdykoliv zastavit a podívat se na příklady a vzorové pokojíčky.

N

Do předem připraveného půdorysu vašeho domu a dětského pokojíčku si postupně zakreslíte ideální rozmístění hlavních zón a správné dispoziční uspořádání.

N

Nejprve si umístíte postel, to je zásadní. Jaká jsou specifika se dozvíte z video návodu. Dále zakreslíte pracovní stůl, a nakonec umístíte hrací zónu. Můžete použít také barevné pastelky a zóny podle návodu vybarvit těmi barvami, které patří ke konkrétní energii a jejímž základem je opět Teorie pěti prvků.

Kolik to všechno stojí?

Běžná cena: 890Kč

sleva 10%

Akční cena: 799Kč

Přístup k přednášce po dobu 365 dní.

A protože chci, abyste si tuhle fantastickou přednášku vyzkoušeli úplně bez rizika, dostanete ode mne navíc:

14 – denní záruku
na vrácení peněz

Když do 14 dnů zjistíte, že vám nepřinesla žádné nové informace a že pro vás nemá žádný přínos, napište mi, a já vám

vrátím bez otázek všechny peníze zpět.

Možná vás ještě napadlo…

Musím znát Astrotyp dítěte?

Určitě ne, v našem minikurzu se zabýváme základními pravidly Feng shui, které jsou obecně platné v každém interiéru. Nejdříve musíme umístit základní kámen a tím je správné dispoziční uspořádání a pak teprve se můžeme zabývat individuálními energiemi dítěte.

Jaký je rozdíl v návrhu pokojíčku pro dvě děti?

V dispozičním uspořádání žádný, stále platí stejná pravidla. Správně umístit postele, pracovní stoly a společnou hrací zónu. V tomto případě, je ale velmi důležité určit, které dítě je energeticky slabší a podle toho navrhnout dispozice, tak, aby mezi dětmi vznikla rovnováha. Proto si nejdříve se mnou domluvte konzultaci zdarma, kde vztah dětí vypočítáme.

Dozvím se v mini kurzu, jak vymalovat?

Ano, dozvíte, každá zóna má svoji energii a k té je potřeba přihlédnout. Všeobecně do spací zóny patří energie klidné s vodní energií a zemité (krémová, cihlová, bílá, žlutá, hnědá). Do pracovní zóny barvy, které podporují koncentraci, to jsou barvy zemité a kovové (bílá, fialková, šedá) a do hrací zóny barvy s energií dřeva (zelená) a ohně (červená, oranžová).

Rychlý dotaz

Máte nějaké doplňující otázky? Neváhejte se mě zeptat…

Komu jsem již pomohla…

Dobré ráno paní inženýrko,

kurz Feng-Shui, konaný minulý víkend předčil mé očekávání. Byl pro mě skvělou inspirací a návod, co je třeba udělat jinak a čeho se vyvarovat. Návod na uspořádání vybavení našeho domova a v neposlední řadě i pochopit, jak najít rovnováhu ve vztazích a při komunikaci s nejbližšími díky metodě Astrotyp.

Děkuji

 

Růžena Tachov

Dobrý den paní Prokůpková,

byl jsem na Vaší perfektní přednášce, a došel k závěru, že si přeji vědět víc o sobě a mých dětech…

pan Miroslav Tachov

Děkuji, paní Radko, 

za dva příjemně strávené dny s Vámi na kurzu Výpočet a interpretace Astrotypu.

Věřím, že jste mi ukázala cestu pro pochopení mých blízkých…

Děkuji

Marie Tachov

Regina Řandová

Známá česká herečka a dabérka

Radka Prokůpková

Radka Prokůpková

autorka projektu, lektorka Feng Shui

Jmenuji Radka Prokůpková, jsem lektorkou Metody Astrotyp, která mě osobně přinesla obrovskou úlevu v životě, přestože přišla až v 52 letech. Pochopila jsem svého dyslektika a svou hyperaktivitu. Objevila jsem metodu, která mi dala odpovědi na celoživotní otázky. Tohle mi doma ani ve škole neřekli.

A proto se dnes snažím pomoci rodičům s pochopením jejich dětí a věřím, že do jejich životů díky této metodě přijde mnoho TOLERANCE A POCHOPENÍ. Upřímně bych přála všem rodičům, aby svým dětem rozuměli a mluvili jejich řečí.