Chcete porozumět vašemu dítěti?

Zjistěte rozdíl mezi tím, jak vaše dítě myslí a jak mluví

Vztahový korelát - Vztahy podle Feng Shui

Žijeme ve velmi rychlé době a každý to zvládáme, jak nejlépe umíme. To je zásadně ovlivněno tím, v jaké rodině jsme vyrůstali. Můžeme ale říci, že to pro vás není nic nového a že to jsou všeobecně známé informace.

Ale již méně víme o tom, že jsme při narození dostali určitou výbavu a potenciál energií, které jsou neměnné a zásadně ovlivňují náš život. Můžeme říci, že to jsou dary, které každý z nás dostal při narození, ve zcela jiném poměru. A proto jsme každý unikátní jedinec.

Dyslektici a dysgrafici

Víte, že dnes je prý až 15% dětské populace zařazeno mezi dyslektiky nebo dysgrafiky? A přitom by to tak vůbec nemuselo být, kdyby rodiče a učitelé věděli jaké energie dítě má na úrovni intelektu, tedy toho, jak přemýšlí.

Ve východní kultuře si k popisu charakteru osobností pomáhají zvířaty. Například pro rodiče malého Kohoutka nebude nikdy škola problém, protože je to dítě velmi disciplinované a precizní. Ale rodiče malého Draka nebo Koně si chodí do školy právě pro diagnózy dyslektik, dysgrafik a k tomu hyperaktivní.

Ale ono je to jinak, děti s vlastnostmi Draka nebo Koně jsou určeni ke zela jiným životním úkolům, než je precizní činnost a koncentrace několik hodin ve školní lavici. Takové děti ve škole nejsou ve svých přirozených energiích, a proto se jim tam také nemůže moc dobře dařit.

Přirozené energie jsme dostali „při“ narození

Každý člověk je vybaven vrozenou schopností se adaptovat, jinak bychom nepřežili. A protože v rok, měsíc, den a hodinu narození dítěte vládly určité konkrétní energie, dítě se jim okamžitě přizpůsobilo a považuje je za přirozené. Jsou mu vlastní a je mu v nich dobře. A to jsou dary a talenty, které dostal úplně každý z nás při narození. 

Ale to, zda tyto dary budou jednou využity závisí především na rodičích. Budou-li talenty svých dětí znát a rozvíjet je, je velký předpoklad, že z nich vyrostou úspěšní lidé, kteří svůj život prožijí naplněně a spokojeně.

Znalost těchto energií může rodičům velmi pomoci při výchově a směřování dítěte. Dobrá zpráva je, že energie konkrétního dne se dají vypočítat a dá se naučit, jak s nimi pracovat.

Unikátní systém Astrotyp

Ve východní kultuře se práci s energiemi věnují již téměř 6 tis let, můžeme tedy statistikám, které oni pečlivě sledovali a zapisovali do uceleného systému důvěřovat.

Jeden z těchto unikátních systémů vám dnes představím. Jedná se o tzv. Astrotyp, který byl učením tajným a byl výhradně určen pro čínské císaře. Pro nás je ale důležité, že konečně byla metoda asi před 20 lety odtajněna a já vám ji mohu dnes v jejím základu naučit. 

Představení

Jmenuji Radka Prokůpková, jsem lektorkou metody Astrotyp, která mi přinesla obrovskou úlevu v životě, přestože přišla až v 52 letech. Pochopila jsem svého dysgrafika a svou hyperaktivitu. Objevila jsem metodu, která mi dala odpovědi na celoživotní otázky. Tohle mi doma ani ve škole neřekli a ani nemohli.

Nepřeji, žádnému dítěti a hlavně mladým „jangovým ženám“ stejnou zkušenost jako jsem měla já. Nechováš se jako holčička, nebaví tě vařit, nebaví tě moc malé děti, jsi nespolehlivá, jsi moc hlučná, nepíšeš háčky a čárky, kritika, kritika, kritika…Nechápala jsem, co dělám špatně, vůbec jsem nezapadala do žádné škatulky. 

A proto se dnes snažím pomoci rodičům s pochopením jejich dětí a věřím, že do jejich životů díky této metodě přijde mnoho TOLERANCE A POCHOPENÍ.

Upřímně bych přála všem rodičům, aby svým dětem rozuměli, mluvili jejich řečí a pomohli jim k tomu, aby si našly svou cestu, která je pro ně ta správná. A to je cesta rozvíjení jejich potenciálu. Je to cesta, kdy budou dělat to, na co energie mají a nebudou se trápit u něčeho co je jenom vyčerpává.

Není to tedy cesta rodiče, ale dítěte, a to vyžaduje velký respekt k tomu, že každý je jiný. Velkou úlevu přináší pochopení, proč to tak je. A hlavně, nikdy není pozdě, ani v dospělosti.

Jak to proběhne

Aby pro vás přednáška byla co nejvíce přínosná, dostanete od nás tabulku zvířat, kde budou vypsány roky a měsíce, které k danému zvířeti patří. Vy si předem vytvoříte jednoduchou tabulku s rokem narození, měsícem narození a k tomu příslušné zvíře podle narození vašeho dítěte.

Pravděpodobně bude na každém řádku jiné zvíře. Například chlapeček narozený v 23.5. 2021 bude mít v roce 2022 zvíře Buvol a v měsíci narození zvíře Kůň. A o této konkrétní kombinaci si budeme povídat, tedy přímo o vašem dítěti.

Zvíře roku narození

Podle roku narození a jeho zvířete se pak budete orientovat v tom, jak vaše dítě přemýšlí, jak se bude ve škole učit. Jak mu můžete s učením pomoci a jak můžete rozvíjet jeho intelekt. Ten se rozvíjet určitě dá, když znáte slabé a silné stránky zvířete, které vládlo roku narození vašeho dítěte.

Zvíře měsíce narození

Podle měsíce narození a jeho zvířete se pak budete orientovat v tom, jak vaše dítě mluví. Tato úroveň bude nejvíce vypovídat o tom, jak dítě bude komunikovat, jak se bude prezentovat okolí. Mimo jiné, také jak se bude rádo oblékat. To je zásadní informace o tom, že každý z nás jinak mluví a jinak myslí. 

Znalost prvních dvou zvířat vám otevře oči a změní pohled na vaše dítě, ale i na vás…

  • Metoda Astrotyp vám přinese RESPEKT a TOLERANCI, pochopíte dítě, pochopíte sebe, pochopíte okolí.
  • Díky těmto znalostem začnete přirozeně regulovat své chování.
  • Pochopení, že např. Kůň nebo Drak dítě předurčuje k velkým cílům a že ho nemáte vyčerpávat detaily, je osvobozující pro vás i pro něj.
  • Pochopením, že váš Kohoutek miluje precizní činnosti a bude ji rádo dělat je pro vás důležitá.
  • Pochopení, že váš Vepřík je předurčen, aby tady na světě pomáhal.
  • Pochopení, že energie můžete regulovat v dětském pokojíčku je osvobozující. 
  • Dítě pocítí harmonii, protože budete mluvit jeho řečí.
  • Energie dítěte jsou neměnné po celý život, je to jeho potenciál, který dostalo jako dar do vínku při narození. 
  • Potenciál se rozvine, když k tomu budou vhodné podmínky, nebo zůstane nevyužitý a promarněný.
  • Jaká změna nastane? ÚLEVA! Jsou to vše „jen“ přírodní zákony, které jste schopni pochopit.

Zveme vás na přednášku ZDARMA

Věřím, že se mi podaří co nejvíce tuto metodu předat těm, kteří nemají možnost věnovat 15 let studiu Feng shui (nauka o harmonii prostoru) a z toho 7 let Metodě Astrotyp, která je součástí učení Feng shui (nauka o harmonii člověka). Ale nemohla jsem si pomoct, natolik jsem viděla tu cestu pro mnoho dětí a rodičů, že jsem tomu věnovala veškerý čas, energii i peníze, kterých nebudu nikdy litovat. 

Vy už tak složitý proces absolvovat nemusíte, přednášky i kurzy jsem připravila tak, aby byly dobře srozumitelné a jednoduché. 

Přijďte na naši základní přednášku a odnesete si velmi cenné informace o tom, jak vaše dítě přemýšlí a jak se projevuje vůči okolí. Pochopíte jeho potenciál a ten pak můžete rozvíjet.  

Možná si říkáte, že přednáška, která je zdarma nebude stát za nic. Opak je pravdou. Za informace, které dostane zde, byste v jakékoliv škole Feng shui zaplatili několik tisíc.

Přednáška ZDARMA

Sem napište svůj e-mail, na který vám hned teď pošlu odkaz na přednášku…

Kliknutím na tlačítko souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Chcete porozumět vašemu dítěti? 

Zjistěte rozdíl mezi tím, jak vaše dítě myslí a jak mluví.