Vztahový korelát partnerů

Poznejte příčinu nefunkčního vztahu a pochopte, jak vztah vést k harmonickému soužití.

Vztahový korelát - Vztahy podle Feng Shui

Statistiky jsou neúprosné a rozvodů stále přibývá. Přitom by to tak vůbec nemuselo být, kdybyste chápali příčiny nedorozumění.

Pojďme si popovídat o tom, jak ten začarovaný kruh rozplést a najít tu základní příčinu vaší nespokojenosti ve vztahu.

Řešení je docela jednoduché, stačí pochopit základní přírodní zákony. Každý člověk je souborem nějakých energií, a když je dáme k sobě s energiemi dalšího jedince, začnou tyto energie na sebe vzájemně působit.

A dále už to všichni ze života známe … někdo je nám sympatický, nesympatický, někdo nás přitahuje a někdo naopak odpuzuje. Toto vše jsou přírodní zákony, které ale nemůžeme moc ovlivnit. Ale co udělat můžeme, přírodní zákony POCHOPIT, RESPEKTOVAT a ODOSOBNIT SE. A to je základ k harmonickému vztahu.

A kde začneme? U vás!

V prvním kroku je důležité, abyste pochopila sama sebe, pak budete umět partnerovi popsat slovy (ne přes pocity a emoce) co máte ráda a co ne, jaké jsou vaše životní hodnoty. Co potřebujete ke svému životu, abyste se cítila spokojeně. To je základ. 

K analýze využijeme metody z čínské kosmologie tzv. Astrotyp. Když například máte ve svém Astrotypu hodně jangových energií (ty jsou spíše mužské) nebudete mít “typické” chování ženy pečovatelky. Je to např. důvod, proč některé ženy tolik neuspokojuje starání se o domácnost a děti. A také obráceně, jsou ženy, které jsou typické maminky. Ani jedna z žen není lepší nebo horší, ale jsou rozhodně jiné. 

Díky vašemu Astrotypu vám pomohu pochopit proč se v určitých situacích nějak chováte. Dále podle 12 základních zvířat rozkryjeme vzorce vašeho chování. Tak si ujasníte své pocity, o kterých jste zatím nevěděla z čeho vychází. Například jedno z Vašich dominantních zvířat může být Kůň, ten potřebuje svobodu, kterou nevyváží žádná zlatá ohlávka. Nebo může být vaše nejsilnější zvíře Drak, který nevidí detaily, a proto precizní věci nejsou vaše silná stránka …

Jakmile znáte sama sebe můžeme se teprve dostat k druhému kroku, a tím je analýza energií partnera. Odosobníte se a budete respektovat, že on je složený ze zcela jiných energií a jeho chování ovlivňují jiná zvířata. 

Pak se teprve dostaneme ke vztahovému korelátu. První, na co se díváme je, kdo je ve vztahu energeticky silnější. To je pro pár zásadní informace, protože ten silnější si toho musí být vědom. On je totiž ten, kdo určuje, jak se vztah bude vyvíjet. Proto je tak důležité, aby ten silnější partner dával tomu slabšímu vědomě prostor a nechal ho také rozhodovat. Ve vztahu, kde se toto nerespektuje, jsou konflikty na denním pořádku. Bohužel ten slabší nemá moc prostoru, jak situace řešit. Má jenom dvě možnosti, a to buď boj nebo útěk.

Ale samozřejmě, že vždy je nějaké řešení. Máme možnost si pomoci nějakou další Metodou Feng Shui, která se zabývá prostorem. Tomu slabšímu z partnerů upravíme např. ložnici tak, aby byl více chráněný, dále ho můžeme podpořit barvami, tvary nábytku, doplňky a materiály.

Co se díky konzultaci změní ve vašem životě?

N

Znalost svých energií přinese pochopení a úlevu nejdříve vám.

N

Znalost partnerových energií přinese harmonii a pochopení do vašeho vztahu.

N

V druhém kroku použijeme metodu Feng shui Ba-Gua a řekneme si, jak můžete oblast práce, tedy kariéry podpořit ve vašem domově, ve vašem interiéru. Ujasníte si, jak váš záměr můžete doladit doplňky, které umístíte na správné místo.

N

Znalost, kdo je ve vztahu energeticky silnější, je zásadní pro toho silného, ten musí ubrat a vědomě dát prostor tomu slabšímu.

Jak to proběhne?

N

E-mailem mi zašlete vaše a partnerovo jméno a datum včetně hodiny narození. Napíšete, co chcete řešit a jaké problémy ve vztahu vás trápí.

N

Sejdeme se v předem dohodnutý termín online po Skype, Whatsappu, či Messengeru.

N

Rozbor může být ústní nebo také písemný, dle dohody.

Konzultace trvá cca 50 minut a stojí 980Kč

Rychlý dotaz

Máte nějaké doplňující otázky? Neváhejte se mě zeptat…

Radka Prokůpková

Radka Prokůpková

autorka projektu, lektorka Feng Shui

Jmenuji Radka Prokůpková, jsem lektorkou Metody Astrotyp, která mě osobně přinesla obrovskou úlevu v životě, přestože přišla až v 52 letech. Pochopila jsem svého dyslektika a svou hyperaktivitu. Objevila jsem metodu, která mi dala odpovědi na celoživotní otázky. Tohle mi doma ani ve škole neřekli.

A proto se dnes snažím pomoci rodičům s pochopením jejich dětí a věřím, že do jejich životů díky této metodě přijde mnoho TOLERANCE A POCHOPENÍ. Upřímně bych přála všem rodičům, aby svým dětem rozuměli a mluvili jejich řečí.