Výběr vhodného zaměstnance

Už se vám výběr zúžil např. na 3 kandidáty a nevíte kdo by to měl být?

Vztahový korelát - Vztahy podle Feng Shui

Naši analýzu postavíme na čínské kosmologii a jejích metodách, která zkoumají život kolem nás skrz přírodní zákony. Základem je teorie 5 prvků a jejich zákonů.  

Nejdříve definujeme, jakou energii potřebuje ve svém týmu doplnit. Pomůžeme si teorií 5 prvků a budeme zkoumat jakou energii má požadovaná profese, to bude první krok. 

Hledáte do týmy nějakého kreativního člověka, který se výborně hodí na rozjezd nové firmy, nových produktů, nových trhů. To znamená, že hledáte, v našem pojmosloví člověka “dřevěného”, který všechny tyto vlastnosti a schopnosti dokonale splňuje. 

Nebo hledáte člověka do již rozjeté společnosti, kterou již nechcete dále rozvíjet a jenom ji chcete stabilizovat. Pak se ideálně hodí člověk tzv. Konsolidátor, který má v sobě hodně tzv. ”zemské energie”. Takový člověk má geniální energie na vyrovnávání hladin emocí mezi kolegy, vše uklidňuje a stabilizuje. Má ten vzácný dar, že na co sáhne a vezme si za své, tomu se daří.

Možná jenom hledáte do svého týmy vhodného obchodníka, potom je ideální člověk s hodně “ohnivou energií”, který zcela dokonale umí lidi pro danou věc či produkt nadchnout. Sami vidíte, že základem pro naši konzultaci bude nejdříve rozbor toho, co požadujete. 

Bude-li vaše zadání účetní, budeme hledat člověka, který má v sobě hodně energii Kovu. Kov totiž vyniká přesností, precizností a schopností dotahovat věci do konce. Naprosto ideální by byl člověk, který se narodil v roce Kovového Kohouta. Kohout je totiž nejpracovitější zvíře zvěrokruhu. Dokonce je pro něho důležitější ocenění jeho práce než finanční odměna :). 

Teprve ve druhém kroku budeme analyzovat jednotlivé kandidáty. Podíváme se na to, zda vaši kandidáti (maximálně 3) danou energií disponují a v jaké míře. 

Nakonec ve třetím kroku, se podíváme na to, jak konkrétně vy, jako majitel, budete s daným jedincem vycházet.

Jak budeme postupovat?

N

Při konzultaci využijeme dvě metody z čínské kosmologie. Využijeme Metodu Astrotyp, která nám ozřejmí vlastnosti a schopnosti konkrétních kandidátů. Rozebereme si silné a slabé stránky. Podíváme se na to, jak vhodně motivovat každého  jedince.

N

Další metoda tzv. Vztahové koreláty nám pomůže se podívat na neméně důležitou složku pracovního poměru a tou je analýza vašich vzájemných energií. Kdo z vás je energeticky silnější a bude podvědomě určovat, jak se vztah bude vyvíjet. Zjednodušeně jak vy jako majitel budete s vaším zaměstnancem vycházet.

N

V závěru se můžeme na základě metod Feng Shui dotknout také pracovního prostředí, ve kterém vy nebo váš zaměstnanec bude trávit pracovní dobu.

N

Chcete-li si vašeho zaměstnance vybrat tzv. na míru, objednejte se na konzultaci.

Jak to proběhne?

N

E-mailem nám zašlete, v jakém oboru pracujete a jaká má být náplň práce pro vašeho nového zaměstnance.  Ke konzultaci nám stačí pouze data narození, není tedy nutné znát hodinu narození. To je vše, my už další osobní údaje nepotřebujeme.

N

Sejdeme se v předem dohodnutý termín online po Skype, WhatsAppu, či Messengeru.

N

Rozbor může být ústní nebo také písemný, dle dohody.

Konzultace trvá cca 50 minut a stojí 980Kč

Rychlý dotaz

Máte nějaké doplňující otázky? Neváhejte se mě zeptat…

Radka Prokůpková

Radka Prokůpková

autorka projektu, lektorka Feng Shui

Jmenuji Radka Prokůpková, jsem lektorkou Metody Astrotyp, která mě osobně přinesla obrovskou úlevu v životě, přestože přišla až v 52 letech. Pochopila jsem svého dyslektika a svou hyperaktivitu. Objevila jsem metodu, která mi dala odpovědi na celoživotní otázky. Tohle mi doma ani ve škole neřekli.

A proto se dnes snažím pomoci rodičům s pochopením jejich dětí a věřím, že do jejich životů díky této metodě přijde mnoho TOLERANCE A POCHOPENÍ. Upřímně bych přála všem rodičům, aby svým dětem rozuměli a mluvili jejich řečí.