Vhodný studijní obor pro teenagera

Pomůžu vašemu teenegerovi vybrat správný studijní obor na základě analýzy lidské osobnosti…

Vztahový korelát - Vztahy podle Feng Shui

Ani jste se nenadáli a je tu čas, kdy se Vaše “dítě” bude rozhodovat pro vhodný studijní nebo učební obor. Jsou děti, které už dlouho vědí, jaké je jejich vysněné povolání. Ale pokud Vaše “dítě” vůbec netuší jaký obor je pro něj nejvhodnější, měla by Vám naše konzultace hodně usnadnit rozhodování.

Univerzální rada není, ale existují nástroje, které vychází z čínské filozofie, a které nám s identifikováním vrozených talentů mohou významně pomoci. Odpovědi se nachází v rozboru energií, které daný jedinec dostal při narození.

Jsou typy, které vynikají v kreativních činnostech a jsou pro ně vhodné obory, které jsou umělecky zaměřené. Zcela jiný výběr bude pro ty, kteří vynikají v precizních a detailních činnostech. Tyto vlastnosti nám byly neměnně dány do vínku.

Záleží ale také na vhodných podmínkách, zda tyto talenty bude jedinec rozvíjet. Na základě analýzy tzv. Astrotyp, Vám můžeme pomoci tyto vrozené schopnosti definovat a doporučit, jak je rozvíjet.

Jak budeme postupovat?

N

Po vyplnění a uhrazení objednávkového formuláře nám zašlete jméno a datum včetně hodiny narození budoucího studenta. Napíšete, co chcete řešit. Např. zda Vaše dítě váhá mezi nějakými studijními obory a nemůže se rozhodnout. Nebo zda vůbec zatím k ničemu neinklinuje.

N

Já si připravím výpočet energií klienta a z výpočtu vám vysvětlím, jaké má vrozené talenty, co je jeho největším potenciálem a v jakých oblastech života bude vynikat. Ale také si řekneme, co můžete udělat pro rozvoj a podporu jeho talentů.

N

Můžeme si také popovídat o vhodném prostoru pro daný typ. Někdo potřebuje spíše jednoduchý prostor (interiér) kolem sebe, aby se mohl koncentrovat. Pro někoho je vhodnější prostor s více detaily. Co kdo upřednostňuje, je dáno jeho energiemi, které dostal při narození. Proto se říká, že je něco pro nás přirozené.

N

Dotknout se může zdravotních zátěží, oblékání, vhodného stravování. Můžeme se také domluvit na písemném zpracování tzv. Astrotypu. Ze zkušeností vím, že si ho teenager rád, ale v soukromí, přečte. Každý se totiž rád o sobě něco dozví, když mu pomoc příliš nevnucujeme.

Jak to proběhne?

N

Sejdeme se v předem dohodnutý termín online po Skype, WhatsAppu, či Messengeru.

N

Rozbor může být ústní nebo také písemný, dle dohody.

Konzultace trvá cca 50 minut a stojí 980Kč

Rychlý dotaz

Máte nějaké doplňující otázky? Neváhejte se mě zeptat…

Radka Prokůpková

Radka Prokůpková

autorka projektu, lektorka Feng Shui

Jmenuji Radka Prokůpková, jsem lektorkou Metody Astrotyp, která mě osobně přinesla obrovskou úlevu v životě, přestože přišla až v 52 letech. Pochopila jsem svého dyslektika a svou hyperaktivitu. Objevila jsem metodu, která mi dala odpovědi na celoživotní otázky. Tohle mi doma ani ve škole neřekli.

A proto se dnes snažím pomoci rodičům s pochopením jejich dětí a věřím, že do jejich životů díky této metodě přijde mnoho TOLERANCE A POCHOPENÍ. Upřímně bych přála všem rodičům, aby svým dětem rozuměli a mluvili jejich řečí.