Psychické zdraví žen po 50

Zjistěte, jak správně hospodařit s energií po 50, aneb jak neobviňovat partnery a nehledat pomoc tam, kde není.

Vztahový korelát - Vztahy podle Feng Shui

Velmi často řeším problémy žen v období kolem 50 let. Je to úžasné období, ovšem jen tehdy, když se správně uchopí a přijmeme ho pozitivně. Je třeba se smířit s tím, že ve vašem životě nastoupily nové energie, které je důležité přijmout za své. Budou vás totiž provázet dalších 15 let, a proto stojí za to hned na začátku pochopit o co jde 🙂. 

Eliminovat zdravotní zátěže a nenapáchat nenávratné škody ve vztazích. Nehledat pomoc, kde ji dostat nemůžete a neobviňovat partnery a blízké, že vám hází klacky pod nohy. Přišla jste docela náhle o velké množství energie, které se projevuje… Váš partner vám v žádném případě nemůže pomoci, musíte začít u sebe.

Musíte se smířit s tím, že pro přírodu je přechod pomyslným koncem vašeho ženství a krásy. Ale protože na každém konci už je vždy zase zaseto semínko nového začátku, tak i vy byste měla vidět ten nový začátek. Toto je princip moudré východní filozofie Jin a Jang.

Je to pro vás zcela nová etapa života, která vás posune o stupeň výš, projevem pak je hluboká moudrost pramenící z poznání života. V té hloubce ale nejdříve musíte najít sami sebe. A to je cílem a úkolem naší konzultace.

Věřím, že jsem kompetentní osoba, protože právě toto období mám za sebou a opravdu se mi dnes díky Feng shui daří radovat z každého dne. A nejen to, nejsem tady zbytečně, pomáhám. Pomáhám maminkám s malými dětmi, pochopit chování dětí, pomáhám jim navrhnout pokojíčky jejich dětem na míru, pomáhám klientům se naučit Feng shui pro své potřeby, prostě pomáhám… Je mi 58 let a cítím se psychicky i fyzicky nesrovnatelně lépe než v 50 letech a možná i lépe než ve 40.

Co je pro vás po 50 nejdůležitější?

Při konzultaci se zaměříme na to nejdůležitější, a to je správné hospodaření s vaší energii. Využijeme dvě metody z čínské kosmologie Astrotyp, který zaměříme na etapy života a Feng shui

V prvním kroku se podíváme na všechny vaše energie, na to, jaké máte vrozené talenty a jaký je váš přirozený potenciál. Každý jsme při narození dostal nějaké energie, díky kterým máme pro něco předpoklady a talent. A je to také obráceně, jsou činnosti, v kterých nebudeme nikdy vynikat, i kdybychom se sebevíce snažili.

Hospodaření s energií spočívá právě v tom, že vyloučíme dlouhodobé činnosti, které vás vyčerpávají. Už si totiž nemůžete dovolit brát energii ze svých rezerv. To je priorita pro ženu pro 50. Bohužel právě v přechodu se velmi často projeví, když se vyčerpáváme činnostmi, na které nemáme výbavu. My si je pojmenujeme a budeme se snažit je eliminovat.

Podíváme se na to, zda jsou vaše energie v harmonii nebo disharmonii s životní etapou tzv. stárnutí (50-65 let). Podíváme se na vaše zvířata v Astrotypu a budeme společně hledat, které zvíře není v pohodě a co pro vaši psychiku můžeme udělat. Zvířata v Astrotypu jsou totiž velmi často příčinou psychických zátěží.

Podíváme se také na vaše fyzické zdraví z pohledu Tradiční čínské medicíny a řekneme si, jaké jsou možnosti, jak své fyzické zdraví udržet v dlouhodobé harmonii. Všeobecně stárnutí patří k období, kdy slábne funkce ledvin a je proto dobré “ledvinám pomáhat”. Dietetika, bylinky, Čchi-Kung sestavy zaměřené na ledviny atd.

V druhém kroku si na základě analýzy Astrotypu řekneme, jaké jsou možnosti podpory vašeho zdraví ve vašem interiéru. Využijme metody Feng shui: metoda Ba-Gua a metoda 5 zvířat.

Jak to proběhne?

N

Máte-li zájem si o této etapě života popovídat z jiného úhlu, a to z pohledu východní filozofie, vyplňte objednávkový formulář, zašlete vaše jméno a datum, včetně hodiny narození. Napište, co chcete řešit. Máte deprese? Nebo jste jen v nějaké nové životní etapě (přechod) a chcete se lépe zorientovat? Přišly změny, které nezvládáte? Řešíte i fyzické zdraví? Máte chuť začít znova? Zlobíte se na partnera?

N

Sejdeme se v předem dohodnutý termín online po Skype, WhatsAppu, či Messengeru.

N

Rozbor může být ústní nebo také písemný, dle dohody.

Konzultace trvá cca 50 minut a stojí 980Kč

Rychlý dotaz

Máte nějaké doplňující otázky? Neváhejte se mě zeptat…

Radka Prokůpková

Radka Prokůpková

autorka projektu, lektorka Feng Shui

Jmenuji Radka Prokůpková, jsem lektorkou Metody Astrotyp, která mě osobně přinesla obrovskou úlevu v životě, přestože přišla až v 52 letech. Pochopila jsem svého dyslektika a svou hyperaktivitu. Objevila jsem metodu, která mi dala odpovědi na celoživotní otázky. Tohle mi doma ani ve škole neřekli.

A proto se dnes snažím pomoci rodičům s pochopením jejich dětí a věřím, že do jejich životů díky této metodě přijde mnoho TOLERANCE A POCHOPENÍ. Upřímně bych přála všem rodičům, aby svým dětem rozuměli a mluvili jejich řečí.