Konzultace ZDARMA

Ložnice podle Feng Shui

Partnerská konzultace s doporučením úprav v ložnici

Ložnice podle Feng Shui

Řešíte jaké barvy a vybavení zvolit do ložnice? Přemýšlíte kam v novém domě dispozičně umístíte ložnici? Je váš partner workoholik a potřebujete ho trochu zklidnit? Cítíte, že vaše vztahy po narození dětí ochladly? Chcete vrátit do partnerského života trochu více jiskření?

Nejdříve si rozebereme energie ve vašem vztahu

Vypočteme, kdo z vás je energeticky silnější a ať se vám to líbí nebo ne, je to ten kdo určuje jak a kam se bude vztah vyvíjet. Abychom mohli mezi partnery nastavit rovnováhu, potřebujeme energie harmonizovat a vyrovnat. K tomu primárně využijeme vyladění energii v ložnici.

Jak budeme postupovat?

N

Využijeme metodu z čínské kosmologie tzv. Vztahový korelát, kde si podle data a hodiny narození nejdříve určíme, který z partnerů je energeticky slabší. Nenechte se mýlit, ne vždy to musí být žena.

N

Tomu, kdo je energeticky slabší se budeme snažit vytvořit v ložnici lepší podmínky tak, aby se vaše energie vyrovnaly a byly v harmonii. K tomu nám poslouží metody Feng shui 5 zvířat a Ba-Gua.

Jak to proběhne?

N

Předem si připravte jednoduchý půdorys vaší ložnice se zakreslenými okny, dveřmi a umístěním postele.

N

Sejdeme se v předem dohodnutý termín online po Skype, Whatsappu, či Messengeru.

N

Začneme analýzou vašeho vztahu, připravte si data narození včetně hodiny. Určíme jaké máte vzájemné energie.

N

Potom se podle metody Feng shui 5 zvířat společně podíváme na půdorys ložnice. Nasdílíme si půdorys a budeme společně hledat tu nejlepší variantu. Doporučím vám, kde by měla být správně umístěna postel, na které straně byste měli spát, jaká je vhodná výmalba a dotkneme se také vhodných doplňků.

Konzultace trvá cca 30 minut a je zdarma

Konzultace ZDARMA

Ložnice podle Feng Shui

Sem napište svůj e-mail, na který vám hned teď pošlu další podrobnosti…

Kliknutím na tlačítko souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Radka Prokůpková

Radka Prokůpková

autorka projektu, lektorka Feng Shui

Jmenuji Radka Prokůpková, jsem lektorkou Metody Astrotyp, která mě osobně přinesla obrovskou úlevu v životě, přestože přišla až v 52 letech. Pochopila jsem svého dyslektika a svou hyperaktivitu. Objevila jsem metodu, která mi dala odpovědi na celoživotní otázky. Tohle mi doma ani ve škole neřekli.

A proto se dnes snažím pomoci rodičům s pochopením jejich dětí a věřím, že do jejich životů díky této metodě přijde mnoho TOLERANCE A POCHOPENÍ. Upřímně bych přála všem rodičům, aby svým dětem rozuměli a mluvili jejich řečí.