Konzultace ZDARMA

Dětský pokoj podle Feng Shui

Sourozenecký korelát s doporučením
úprav v dětském pokoji

Ložnice podle Feng Shui

Narodilo se vám druhé miminko a vy si lámete hlavu jak nejlépe uspořádat dětský pokoj? Chcete vymalovat v dětském pokoji? Řešíte malé školáky a hledáte správné místo pro pracovní stoly? Zvažujete patrové postele?

Postup vás asi překvapí. Prioritou není rozmístění nábytku, ani výmalba, ale určení, které z dětí je dominantní.

Sourozenecký korelát je metoda z čínské kosmologie

Vypočteme, které dítě je energeticky silnější. Předpokládám, že většina rodičů to intuitivně ví, ale jak mohou slabší dítě podpořit v prostoru, to už asi vědět nebudou. K harmonii a vyrovnání energií v dětském pokoji využijeme metody Feng shui: 5 zvířat a Ba-Gua.

Jak budeme postupovat?

N

Využijeme metodu z čínské kosmologie tzv. Vztahový korelát, kde si podle data a hodiny narození nejdříve určíme, které z dětí je energeticky slabší. Nenechte se mýlit, ne vždy to musí být ten mladší.

N

Tomu, kdo je energeticky slabší se budeme snažit vytvořit v dětském pokojíčku lepší podmínky tak, aby se energie vyrovnaly a byly v harmonii.

Jak to proběhne?

N

Předem si připravte jednoduchý půdorys dětského pokoje se zakreslenými okny, dveřmi a umístěním postele.

N

Sejdeme se v předem dohodnutý termín online po Skype, Whatsappu, či Messengeru.

N

Začneme analýzou sourozeneckého vztahu, připravte si data narození vašich dětí, včetně hodiny. Vypočteme si jaké mají energie.

N

Potom se společně podíváme na půdorys dětského pokoje. Nasdílíme si půdorys a budeme společně hledat tu nejlepší variantu.

Všeobecně je návrh dětského pokoje jedna z nejtěžších disciplín. Je to proto, že na malý prostor potřebujeme umístit celkem 3 zóny, na spaní, na učení a na hraní. Problém je v tom, že každá má zcela jinou energií. Základem bude správné umístění postelí a pracovního stolu. Najdeme společně nejlepší způsob jak energie oddělíme. K tomu nám poslouží barvy, materiály a tvary.

Konzultace trvá cca 30 minut a je zdarma

Konzultace ZDARMA

Dětský pokoj
podle Feng Shui

Sem napište svůj e-mail, na který vám hned teď pošlu další podrobnosti…

Kliknutím na tlačítko souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Radka Prokůpková

Radka Prokůpková

autorka projektu, lektorka Feng Shui

Jmenuji Radka Prokůpková, jsem lektorkou Metody Astrotyp, která mě osobně přinesla obrovskou úlevu v životě, přestože přišla až v 52 letech. Pochopila jsem svého dyslektika a svou hyperaktivitu. Objevila jsem metodu, která mi dala odpovědi na celoživotní otázky. Tohle mi doma ani ve škole neřekli.

A proto se dnes snažím pomoci rodičům s pochopením jejich dětí a věřím, že do jejich životů díky této metodě přijde mnoho TOLERANCE A POCHOPENÍ. Upřímně bych přála všem rodičům, aby svým dětem rozuměli a mluvili jejich řečí.