Hledání vhodného zaměstnání

Poznejte svou osobnost, své přednosti a zápory. Se znalostí vašich talentů pro vás bude zvolit vhodné zaměstnání hračkou.

Vztahový korelát - Vztahy podle Feng Shui

Ve východní filozofii bychom si náš titulek mohli přeložit jako “Hledání svého poslání”. Ale nemusí to znít tak vznešeně. Je to jednoduše činnost, která nás baví a cítíme při ní vnitřní naplnění. Je to naše touha zevnitř, kdy si přejeme něčeho dosáhnout. Potřeba v něčem být dobrý, dělat něco co nám bude dělat radost.

Jenom pár šťastlivců dokázalo intuitivně rozpoznat silné vedení k nějaké konkrétní činnosti. Můžeme říci, že měli velké štěstí. Byl rozpoznán jejich talent a v rodině byl také podpořen a rozvíjen. To jsou dvě základní podmínky, které musí být splněny, aby jedinec našel své poslání:

N

Objevení talentu

N

Podmínky k jeho rozvoji

Ovšem není potřeba se smiřovat s tím, že pro většinu z nás zůstaly naše talenty skryty. Jestli se vám ještě nepodařilo najít klíč, kterým byste si na takovou otázku uměli odpovědět, můžeme to zkusit společně.

Jak budeme postupovat?

N

Při konzultaci využijeme dvě metody z čínské kosmologie, nejdříve se podíváme na vaše energie. Na to, jaké máte vrozené talenty podle tzv. Astrotypu. Každý jsme při narození dostal nějaké energie, díky kterým máme pro něco předpoklady a talent. A je to také obráceně, jsou činnosti, v kterých nebudeme nikdy vynikat, i kdybychom se sebevíce snažili. A co je ještě horší, když je budeme dělat dlouhodobě budeme se vyčerpávat a v horším případě můžeme i onemocnět.

N

Proto si na konzultaci nejdříve ujasníme, jaký jste typ, jaké rozhodování je pro vás nejpřirozenější. Dále se podíváme na vaše talenty podrobněji, máte předpoklady např. pro kreativní činnosti nebo jste spíše precizní detailista… A nakonec se podíváme na zvířata, která máte v Astrotypu. Z těch umíme vyčíst vaše silné stránky a umíme určit vaše typické chování. To vše zasadíme do souvislostí jejich výstup bude doporučení vhodných činností, kterou budou v souladu s vašimi přirozenými energiemi.

N

V druhém kroku použijeme metodu Feng shui Ba-Gua a řekneme si, jak můžete oblast práce, tedy kariéry podpořit ve vašem domově, ve vašem interiéru. Ujasníte si, jak váš záměr můžete doladit doplňky, které umístíte na správné místo.

N

Máte-li zájem o odbornou analýza své osobnosti, ujasnění si, jak je pro vás přirozené se rozhodovat, jaké máte silné ale i slabé stránky a v neposlední řádě pochopení, co vás motivuje a proč.

Jak to proběhne?

N

E-mailem nám zašlete jméno a datum včetně hodiny vašeho narození. Napíšete, co chcete řešit. Chcete změnit práci? Přišli jste o práci? Vadí vám vztahy v práci nebo práce jako taková? Chcete si ujasnit, jaká oblast činností je vám nejbližší a budete v ní vynikat?

N

Sejdeme se v předem dohodnutý termín online po Skype, WhatsAppu, či Messengeru.

N

Rozbor může být ústní nebo také písemný, dle dohody.

Konzultace trvá cca 50 minut a stojí 980Kč

Rychlý dotaz

Máte nějaké doplňující otázky? Neváhejte se mě zeptat…

Radka Prokůpková

Radka Prokůpková

autorka projektu, lektorka Feng Shui

Jmenuji Radka Prokůpková, jsem lektorkou Metody Astrotyp, která mě osobně přinesla obrovskou úlevu v životě, přestože přišla až v 52 letech. Pochopila jsem svého dyslektika a svou hyperaktivitu. Objevila jsem metodu, která mi dala odpovědi na celoživotní otázky. Tohle mi doma ani ve škole neřekli.

A proto se dnes snažím pomoci rodičům s pochopením jejich dětí a věřím, že do jejich životů díky této metodě přijde mnoho TOLERANCE A POCHOPENÍ. Upřímně bych přála všem rodičům, aby svým dětem rozuměli a mluvili jejich řečí.