Začal měsíc Buvola – ideální měsíc pro přípravu

Měsíc Buvola začíná 21.12.2022 a bude trvat do 20.1.2023.  Je to čas, kdy se „rozjíždí kola“ nového čínského roku, který začíná 22.1.2023. Každý rozjezd je těžký a pomalý. Proto je k němu zapotřebí opravdu silná a mohutná energie. To je také důvod, proč lednu vládne silný Buvol

Nezapomínejte, že Buvol je budovatel. Vše tvoří postupně a relativně pomalu, chce svůj čas, ve kterém vše musí uzrát. Proto se nesnažte dělat nějaká zbrklá a rychlá rozhodnutí. Máte na to celý rok. A právě v lednu si máte vytvořit plán, jak tento rok co nejlépe využít.

Plán na 2023

Je to ideální měsíc pro přípravu celého roku. Proto bychom měli tento měsíc využít k plánování našich aktivit a stanovit si své cíle na celý rok, pěkně měsíc po měsíci.

Na nic v životě byste neměli být sami. Proto vám zákony přírody vždy dávají zdroje energií, které se máte naučit ve svém životě využívat. Je to z toho důvodu, abyste se zbytečně nevyčerpávali a neztráceli tak svoji vlastní životní energii. O tom jak hospodařit s energii se více dozvíte ve videonávodu Kalendář 2023 ZDE. Jak víte, oslabený jedinec to nikdy nikam nedotáhne. A proto, abyste to v novém roce dotáhli, co nejdál, máte k dispozici mohutné a silné energie Buvola. Ten navazuje na energie hbité a rychlé Krysy, která vládla v prosinci. Její energie jste měli využít k tomu, abyste si utřídili své myšlenky, získali potřebné informace a podklady k tomu, abyste si mohli udělat dobrý plán do nového roku 2023. Tyto podklady teď má Buvol řádně zpracovat a pomalu vás připravit na rozjezd nových jarní energií, které se plně projeví v únoru. V tu dobu již musíte být připraveni na rychlý a razantní start.

Buvol musí znát cíl, mít zadání. Pak je dosažení cíle jisté.

Buvol má velmi silné a vytrvalé energie. Pokud je mu znám cíl a úmysl, dokáže se k cíli vždy dostat. Potřebuje k tomu dvě základní podmínky: svůj čas a svůj prostor. Proto byste měli v lednu této energie co nejvíce využít. Udělejte si dostatek času na to, abyste si řádně promysleli, čeho chcete v novém roce dosáhnout. Sepište si svůj vlastní plán měsíc po měsíci, poslouží vám náš videonávod, který podrobně rozebírá cyklus roku  ZDE

Do sestavování svého plánu si nenechte mluvit. Je to váš plán. Sestavte si ho podle sebe, svých priorit a potřeb. Věnujte této přípravě dostatek času. Nemusíte mít plán sestavený za jeden den. Máte na to celý měsíc, ale do 19.1.2023 by měl být hotový. Čím více času svému plánu věnujete, tím lépe. Vracejte se k němu třeba i každý den. Důležité ale je, abyste mohli nad svým plánem trávit čas v klidu a bez vyrušování. A protože Buvol má rád nejen svůj čas, ale také prostor, měli byste si pro práci nad plánem vybrat i určité místo, kde si plán v klidu budete připravovat.