Vodní Zajíc/Králík podpoří podnikání a kariéru

S rokem 2023 přichází vláda Vodního Zajíce. I když jste určitě také zahlcení různými negativními zprávami a můžete tak mít pocit, že bude čím dál tím hůř, nemusí to tak vůbec být.

Nacházíme se nyní v období tzv. Dřeva, a to je období začátků a vzniku nového, lepšího. Dřevo je např. spojováno s dětstvím, jarem, ránem, se všemi novými začátky apod. V energii Dřeva je velká potencialita rozvoje nového a naplnění potenciálu, který je v začátku obsažen.

Proto bychom tuto velkou příležitost měli v roce 2023 co nejvíce využít právě v oblasti podnikání a kariéry. K tomu můžete využít právě Návod (plán), který si na začátku roku budete připravovat pro celý rok 2023.

Jak plánovat rok vodního králíka

Vše nové má podle „zákona energií“ navazovat na to „staré“. Proto by i váš nový rok měl začít ohlédnutím za rokem starým. Jaký byl? Co se vám podařilo? Čeho jste dosáhli? Čím byl pro vás významný? Musíte se ale také ptát obráceně. Co se nepovedlo? Co jste ztratili? Udělejte si jednoduchou pomůcku pro hodnocení roku 2022. 

Tabulka plánování pro nový rok

Vezměte si kousek papíru, nebo udělejte tabulku v počítači a rozdělte jej na tři sloupce. Mezi levým sloupcem a prostředním sloupcem udělejte opravdu tlustou čáru. Do levého sloupce pak napište všechny své nezdary, neúspěchy. Napište seznam všech věcí, lidí či aktivit, o které jste v minulém roce přišli. 

Do prostředního sloupce si napište všechny své úspěchy, vše pozitivní, co se vám v roce 2022 povedlo. Tlustá čára mezi levým a prostředním sloupcem je tlustou čarou, kterou musíte udělat mezi rokem 2022 a rokem 2023. Všechny své nezdary, prohry a ztráty nechte být. Nechte je v roce 2022. S těmito energiemi již dále nepracujte, nechte je v minulosti. Soustřeďte se nyní jen na prostřední sloupec, na vaše výhry a úspěchy. Jejich energii budete dále využívat v novém roce. Úspěchy roku 2022 se mají stát pevným odrazovým můstkem pro další úspěchy v roce 2023.

Do pravého sloupce pak udělejte nový plán na rok 2023. Sem napište seznam všech věcí a aktivit, které budou navazovat na vaše úspěchy z prostředního sloupce. Přemýšlejte o tom, jak úspěch z prostředního sloupce můžete přenést do nového roku 2023. Jak tuto energii dále rozvíjet a posilovat. Jak ji můžete využít k něčemu novému. Pokud se vám v roce 2022 povedl úspěšný start nějaké nové aktivity (např. kariéry, narození dítěte, nový vztah apod.), bude v roce 2023 důležité, abyste tuto novou energii posilovali a dále rozvíjeli. Udělejte si seznam věcí a aktivit, které budete v roce 2023 rozvíjet.

Plán na rok 2023

Při plánování nových aktivit nezapomínejte, že vše nové musí přinášet více radostí než starostí. Více o tom, jak efektivně využít energie jednotlivých dnů a měsíců se dozvíte v mém Kalendáři energií podle Feng Shui.

Přeji úspěšný vstup do nového roku 2023