Vánoce podle Feng shui

Vánoce jsou spojeny s rodinou a domovem. Z učení Feng Shui víme, že domov, tedy prostor významně utváří člověka. To, v jakém prostředí se pohybujeme, takoví se postupně stáváme. Říká se, že náš byt je jenom naše rozšířené tělo. Domov tak dodává velkou sílu člověku.

Proto, chcete-li vytvořit silnou energii Vánoc a posílit tím i sebe, svoji rodinu a své vztahy, pak musíte tuto energii vložit do svého prostoru – do svého domova. Vánoční energie a atmosféra by měla váš domov zcela ovládnout.

Kromě vánočního stromečku využijte různých bytových a dekoračních doplňků se symbolikou Vánoc. Je dobré, když tyto doplňky mají i nějakou rodinnou tradici a hodnotu. Můžete tak např. vyndat rodinný Betlém atd., má to pro vaši podporu obrovskou sílu.

Pozor na chlad zimy a vztahy

Kromě toho, že jsou Vánoce, musíme mít také na paměti, že vládne energie zimy, to znamená období největšího chladu v roce. Chlad je velmi nebezpečný jak pro naše zdraví, tak pro teplo domova, které se přímo odráží ve vztazích. Proto si chlad rozhodně nesmíme pustit domů.

Veškeré dekorace by tak měly domov zateplit a zútulnit. Měla by převažovat zelená (vánoční stromeček), červená a zlatá barva, které podporují teplo domova a napojení na Nebesa.

Pojďte poznávat Feng Shui hlouběji

Poznejte Feng shui více do hloubky, přihlašte se k odběru mých novinek. Stáhněte si e-book 12 zvířat a nic vám neuteče 😉.